Εκπαιδευτικός οργανισμός

21 Ιουνίου 92

Κιλκίς

+30 23410 29097

Γραμματεία

Δευ-Παρ 10.30 - 14.30 & 19.00-21.00

Ώρες γραμματείας

Επιτυχίες

0
ΧΡΟΝΙΑ
0
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

Δασολογίας & Διαχείρισης Περιβάλλοντος (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

Μαθηματικών & Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών & Πολιτικών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ

Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΙΝΑ

Κτηνιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη)

ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Πολιτικών Δομικών Έργων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΦΑΝΗΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

Βιβλιοθηκονομίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

Ηλεκτρονικών (ΑΘΗΝΑ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας (ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Τεχνολογίας Τροφίμων (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑ

Φιλοσοφίας-Παιδαγωγικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Φυσικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑÏΒΑΖΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

Χρηματοοικονομική & Τραπεζική Διοίκηση (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (ΚΑΒΑΛΑ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΞΑΝΘΗ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Αστυφυλάκων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

Νομική (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΛΜΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

Διοίκηση Επιχειρήσεων ΘΡΑΚΗΣ

ΑΛΜΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση & το Εμπόριο (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

ΑΛΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου (ΚΑΒΑΛΑ)

ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Εμπορίας & Διαφήμισης (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

Μηχανολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Μηχανολογίας (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Χημείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Λογιστικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

Οδοντιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Δασοπονίας (ΛΑΡΙΣΑ)

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΜΟΥΤΖΙΟΓΛΟΥ ΒΑΣΩ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Γεωπονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΛΑΜΙΑ)

ΑΝΔΡΙΤΣΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Πληροφορικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων & Τροφίμων (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Πληροφορικής (ΛΑΜΙΑ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Φυσικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Ζωικής Παραγωγής (ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Βιολογικής Γεωργίας (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας ΑΠΘ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΒΟΛΟΣ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Μαθηματικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

Ιστορίας & Εθνολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΣΟΝΙΑ-ΣΟΦΙΑ

Αστυφυλάκων

ΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣΛΗ ΕΛΕΝΗ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣΛΗ ΕΛΕΝΗ

Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Αστυφυλάκων

ΑΡΑΠΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Εμπορίας & Διαφήμισης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Ιατρικών Εργαστηρίων (ΛΑΡΙΣΑ)

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Νοσηλευτικής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΑΡΤΣΑΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ

Νοσηλευτικής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Μηχανικών Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών & Δικτύων Θεσσαλίας (ΒΟΛΟΣ)

ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ

Γραφικών Τεχνών (ΑΘΗΝΑ)

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ιστορίας Αρχαιολογίας (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΑΣΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Πληροφορικής & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ

Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Επιστήμης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  

Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΜΠΕΡΤΖΗ ΞΕΝΙΑ

Περιβάλλοντος (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΒΑΜΠΕΡΤΖΗ ΞΕΝΙΑ

Τεχνολογίας Τροφίμων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΡΚΑΚΗ ΤΑΝΙΑ

Νομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΒΟΛΟΣ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΒΟΛΟΣ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πληροφορικής & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΚΟΖΑΝΗ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Αστυφυλάκων

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Πληροφορικής (ΛΑΜΙΑ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΒΟΛΟΣ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων & Ανάπτυξης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΒΕΪΚΟΥ ΑΓΑΠΗ

Γεωπονίας, Ζωικής Παραγωγής & Περιβάλλοντος (ΒΟΛΟΣ)

ΒΕΛΒΕΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Κοινωνικής Εργασίας (ΑΘΗΝΑ)

ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ

Επιχειρήσεων Σχεδιασμού & Πληροφοριακών. Συστημάτων (ΠΑΤΡΑ)

ΒΕΡΓΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης (ΑΘΗΝΑ)

ΒΕΡΓΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Οικονομικών Επιστημών (ΒΟΛΟΣ)

ΒΕΡΓΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Στρατολογικό Σ.Σ.Α.Σ.

ΒΟΡΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΒΟΥΡΔΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΟΥΡΔΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΑΛΟΥΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Κοινωνικής Διοίκησης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΓΑΛΤΣΙΔΗ ΕΛΙΝΑ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Γεωπονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Πολιτικών Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Γραφικών Τεχνών (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πολιτικών Μηχανικών (ΤΕΙ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πολιτικών Μηχανικών (ΤΕΙ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Βαλκανικών Σπουδών (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΑΣΤΕΡΙΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΑΣΤΕΡΙΑ

Βρεφονηπιοκομίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΙΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Τεχνολογίας Τροφίμων (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΓΙΑΛΕΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γεωτεχνολογίας & Περιβάλλοντος (ΚΟΖΑΝΗ)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ιστορίας & Εθνολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ

Βρεφονηπιοκομίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΙΑΝΤΣΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΒΟΛΟΣ)

ΓΚΑΖΔΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Μαθηματικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΓΚΑΜΠΡΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΑΝΤΖΟΥ ΒΑΪΑ

Ιατρικών Εργαστηρίων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΑΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Βρεφονηπιοκομίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΚΙΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Φαρμακευτικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΙΟΥΣΗ ΤΖΕΣΙΚΑ

Μαθηματικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΚΟΝΔΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Διοίκηση2 Επιχειρήσεων (ΚΟΖΑΝΗ)

ΓΚΟΡΟΣΝΙΚΟΒ ΜΑΡΙΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΓΚΟΥΝΤΕΝΟΥΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

Φαρμακευτικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΟΥΓΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΓΟΥΝΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

Βιολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση & στην Οικονομία

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΧΡΥΣΑ

Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας (ΣΕΡΡΕΣ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΓΡΑΜΜΕΝΑΣ ΦΩΤΗΣ

Αστυφυλάκων

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων & Τουρισμού (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ.)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΒΟΛΟΣ)

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Γλώσσας Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Διατροφής & Διαιτολογίας (ΣΗΤΕΙΑ)

ΔΑΛΑΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνίων (ΑΡΤΑ)

ΔΑΜΟΥΤΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Γλώσσας Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΑΝΑΚΤΣΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΞΑΝΘΗ)

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΔΕΔΑ ΕΛΕΝΗ

Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗΣ

Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

Εκπαιδευτικών Πολιτικών Έργων Υποδομής, Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ).

ΔΗΜΑΚΙΔΟΥ ΚΑΙΤΗ

Οικονομικών Επιστημών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πληροφορικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΟΥΛΓΚΑΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

Γλώσσας Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΟΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ανθοκομίας-Αρχιτεκτονικής Τοπίου (ΑΡΤΑ)

ΔΟΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αστυφυλάκων

ΔΟΡΟΥΚΑ ΠΑΝΔΩΡΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΙΩΑΝΝΙΝΝ

ΔΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΔΡΟΣΟΥ ΕΛΕΝΗ

Λογιστικής (ΚΟΖΑΝΗ)

ΕΓΚΟΡΙΑΝ ΔΑΥΙΔ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ευέλπιδων (ΣΣΕ)-Όπλα

ΕΓΚΟΡΙΑΝ ΗΛΙΑΣ

Φαρμακευτικής (ΠΑΤΡΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Μηχανολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Λογοθεραπείας (ΠΑΤΡΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ιατρικών Εργαστηρίων (ΛΑΡΙΣΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Πολιτικών Δομικών Έργων (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΕΜΠΟΡΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

Νηπιαγωγών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΖΩΗ

Ζωικής Παραγωγής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Αστυφυλάκων

ΖΑΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Αστυφυλάκων

ΖΑΓΝΑΦΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Κτηνιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΓΝΑΦΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Δασολογίας & Διαχείρισης Περιβάλλοντος (Ορεστιάδα)

ΖΑΓΝΑΦΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΓΝΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΓΝΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΓΝΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Λογιστικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΓΝΑΦΕΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Μηχανικών Πληροφοριακών Συστημάτων (ΣΑΜΟΣ)

ΖΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Βιβλιοθηκονομίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Σχεδιασμού & Παραγωγής Ενδυμάτων (ΚΙΛΚΙΣ)

ΖΑΡΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

Επιστημών Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΖΑΡΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ευέλπιδων (ΣΣΕ)-Όπλα

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας (ΣΕΡΡΕΣ)

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Μηχανικών Πληροφοριακών Συστημάτων (ΣΑΜΟΣ)

ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση & στην Οικονομία

ΖΗΡΟΥ ΔΩΡΑ

Νοσηλευτικής (ΛΑΜΙΑ)

ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΙΟΥΜΠΕΡΗ ΝΑΝΤΙΑ

Εμπορίας & Διαφήμισης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΥΓΓΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ευέλπιδων (ΣΣΕ)-Σώματα

ΖΥΓΓΙΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ

Θεολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΥΓΓΙΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Βιομηχανικής Πληροφορικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

Φυτικής Παραγωγής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ

Σχεδιασμού & Παραγωγής Ενδυμάτων (ΚΙΛΚΙΣ)

ΗΛΙΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πληροφορικής & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΗΛΙΑΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

Μηχανικών Πληροφορικής(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΚΟΖΑΝΗΣ)

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΛΑΜΠΗΣ

Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας (ΛΑΡΙΣΑ)

ΘΕΩΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Αστυφυλάκων

ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΔΟΜΝΑ

Φιλοσοφίας (ΠΑΤΡΑΣ)

ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΘΩΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

Διαχείρισης Πληροφοριών (ΚΑΒΑΛΑ)

ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ευέλπιδων (ΣΣΕ)-Όπλα

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Μηχανολογίας (ΣΕΡΡΕΣ)

ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΦΙΛΩΤΑΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΦΙΛΩΤΑΣ

Ικάρων (ΣΙ)-Ελεγκτές Αεράμυνας

ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΑΡΕΤΗ

Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση & στο Εμπόριο (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

Αγροτικής Ανάπτυξης Θράκης (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΙΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΙΛΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Νοσηλευτικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΝΤΖΙΔΟΥ ΛΙΤΣΑ

Δασοπονίας (ΔΡΑΜΑ)

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Δασολογίας & Διαχείρισης Φυσικών Πόρων (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

Βαλκανικών Σπουδών (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Βιολογίας (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Επιστημών της Θάλασσας (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΥΓΗ

Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Πληροφορικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ

Χημείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Μηχανολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Χρηματοοικονομικών & Τραπεζικής Διοικητική (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Περιφερειακής & Διασυνοριακής Ανάπτυξης (ΚΟΖΑΝΗ)

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (ΞΑΝΘΗ)

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Δομικών Έργων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

Λογιστικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΓΙΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Νομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΓΙΑΤΟΥ ΠΕΝΥ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Λογιστικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Δασολογίας & Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΑΖΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΪΚΗ ΜΑΡΙΑ

Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΪΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Οργάνωσης & Διαχείρισης Αθλητισμού (ΣΠΑΡΤΗ)

ΚΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΝΑΤΑΣΣΑ

Νηπιαγωγών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Διοίκησης Γεωργικών Εκμεταλλεύσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΛΙΑΝΝΑ

Επιστημών Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΛΛΙΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Γεωτεχνολογίας & Περιβάλλοντος (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΛΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

Σχολή Ναυτικών Δοκίμων

ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Πολιτικών Μηχανικών & Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ

Πολιτικών Μηχανικών & Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΑ

Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΛΠΟΥΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ

Φαρμακευτικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μηχανικών Πληροφοριακών Συστημάτων (ΣΑΜΟΣ)

ΚΑΛΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΝΗ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Επιστήμης & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΜΕΝΙΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση & στην Οικονομία (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΜΙΔΟΥ ΑΝΤΑ

Πληροφορικής & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΛΑΜΙΑ)

ΚΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Μεσογειακών Σπουδών (ΡΟΔΟΣ)

ΚΑΜΙΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ

Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Κοινωνιολογίας (Ρέθυμνο)

ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Νομική (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑ

Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΠΟΥΛΑ ΟΛΓΑ

Διαχείριση Πληροφοριών (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ

Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Βρεφονηπιοκομίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ

Νοσηλευτικής (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΞΑΝΘΗ)

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Πολιτικών Επιστημών ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΓΡΕΒΕΝΑ)

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

Βιομηχανικής Πληροφορικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΜΙΝΑ

Ηλεκτρονικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΜΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πληροφορικής & Εφαρμογών στη Βιοϊατρική (ΛΑΜΙΑ)

ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΝΕΝΑ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

Αστυφυλάκων

ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

Μαθηματικών, Στατιστικής, Αναλογιστικής & Χρηματοοικονομικών (ΣΑΜΟΣ)

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

Μαθηματικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΤΑΝΤΖΗ ΜΟΝΙΚΑ

Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΤΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Υπαξιωματικών Διοίκησης Αεροπορίας (Σ.Υ.Δ.)

ΚΑΡΑΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Αγροτικής Ανάπτυξης (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ

Χρηματοοικονομικών Εφαρμογών (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΡΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ

Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας & Περιφερειακής Ανάπτυξης (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Λογιστικής (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΡΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ηλεκτρολογίας (ΛΑΜΙΑ)

ΚΑΡΣΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Μαθηματικών (ΚΡΗΤΗΣ)

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Μηχανικών Πληροφορικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Οικονομικών Επιστημών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΣΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

Γεωτεχνίας & Περιβάλλοντος (ΔΡΑΜΑ)

ΚΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης (ΒΕΡΟΙΑ)

ΚΑΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

Επιστημών Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

Πολιτικών Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΗΣ ΜΑΝΟΣ

Βαλκανικών Σπουδών (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

Αγροτικής Ανάπτυξης (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΑΤΣΑΝΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΒΙΚΥ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

Λογιστικής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΤΣΑΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΕΚΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Μαθηματικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

Πολιτικών Μηχανικών (ΞΑΝΘΗ)

ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΒΑΣΩ

Κτηνιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΕΡΑΤΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

Μαθηματικών (ΣΑΜΟΣ)

ΚΕΡΑΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Διατροφής & Διαιτολογίας (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΚΕΣΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΕΣΟΓΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

Μαθηματικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Οργάνωσης & Διαχείρισης Αθλητισμού (ΣΠΑΡΤΗ)

ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ ΕΛΣΑ

Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ

Ψυχολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΕΦΑ ΕΡΒΙΣΑ

Ιστορίας & Εθνολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΑΚΗΣ

Μηχανολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΒΑΓΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΙΟΣΣΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Διατροφής & Διαιτολογίας (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΚΙΟΣΣΕ ΕΛΕΝΗ

Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΙΟΤΕΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Νομικής (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΙΟΤΕΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ψυχολογίας (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Γραφικών Τεχνών Α(ΘΗΝΑ)

ΚΙΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Φυσικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

Διοίκησης Μονάδων Υγείας & Πρόνοιας (ΑΘΗΝΑ)

ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΙΣΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     

Δασολογίας & Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΙΤΣΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Λογιστικής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΙΧΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Αγροτικής Ανάπτυξης (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΟΚΟΒΙΔΟΥ ΦΡΟΣΩ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΡΟΔΟΣ)

ΚΟΛΑΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

Υπαξιωματικών Διοίκησης Αεροπορίας

ΚΟΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

Ιστορίας & Εθνολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΟΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ

Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Καβάλας

ΚΟΡΔΕΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών (ΔΡΑΜΑ)

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Πληροφορικής (ΤΕΙ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Νηπιαγωγών (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΟΤΣΑΠΟΪΚΙΔΟΥ ΒΟΥΛΑ

Τεχνολογίας Τροφίμων (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΚΟΤΣΑΠΟΥΪΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΟΤΣΑΠΟΥΪΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΤΣΑΠΟΥΪΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΚΟΥΡΙΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Νοσηλευτικής (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΟΥΛΑΞΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΚΟΥΛΑΞΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Πολιτικών Μηχανικών (ΞΑΝΘΗ)

ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

Μηχανολογίας (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΟΥΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΟΥΡΟΤΣΚΙΝ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων & Οργανισμών (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΚΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ευέλπιδων (ΣΣΕ)-Όπλα

ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΝΑΝΩ

Μάρκετινγκ & Διοίκησης Λειτουργιών (ΕΔΕΣΣΑ)

ΚΟΥΡΟΥΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Πολιτικών Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

Ιστορίας & Εθνολογίας Θράκης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΟΥΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΔΩΡΑ

Αστυφυλάκων

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ

Μηχανικών Πληροφορικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ηλεκτρολογίας (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΕΒΗ

Γεωγραφίας (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

Επιστημών Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Χημείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Εμπορίας & Διαφήμισης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΛΙΕ-ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΛΙΕΣ-ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

Ικάρων (ΣΙ) Μηχανικών (ΣΜΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ένδυσης (ΚΙΛΚΙΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ

Δασολογίας & Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ

Μηχανικών Περιβάλλοντος (ΞΑΝΘΗ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Πολιτικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Οικονομιών Επιστημών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΩΦΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Γεωπονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΩΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πολιτικών Μηχανικών (ΞΑΝΘΗ)

ΛΑΒΑΣΑΣ ΝΙΚΟΣ

Μουσικών Σπουδών (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΛΑΒΑΣΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

Μουσικών Σπουδών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΣ

Διαχείριση Πληροφοριών (ΚΑΒΑΛΑ)

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Επιστημών Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μηχανολόγων Μηχανικών (ΣΕΡΡΕΣ)

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Πληροφορικής (ΤΕΙ, ΚΑΒΑΛΑ)

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ιατρικής (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας (ΣΕΡΡΕΣ)

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΥΓΗ

Αρχιτεκτονικής Τοπίου (ΚΑΒΑΛΑ)

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γεωπονίας Θεσσαλονίκης

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Αστυφυλάκων

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ

Μάρκετινγκ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΣΚΑΚΗ ΑΜΑΝΤΑ

Βρεφονηπιοκομίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Λαϊκής & Παραδοσιακής Μουσικής (ΑΡΤΑ)

ΛΑΧΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού ( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΛΕΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΛΕΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Τεχνολογίας Αεροσκαφών (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΛΟΚΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΛΟΚΟΒΙΤΟΥ ΒΑΝΑ

Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικ0ύ Περιβάλλοντος (ΔΡΑΜΑ)

ΛΟΚΟΒΙΤΟΥ ΕΛΕΝΑ

Φυσικής (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΛΟΥΠΕΪΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού

ΜΑΒΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης (ΒΟΛΟΣ)

ΜΑΛΕΤΣΑ ΚΙΚΗ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΖΑΡΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Μόνιμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ.)-Σώματα

ΜΑΖΑΡΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΓΛΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τεχνολογίας & Αλιείας-Υδατοκαλλιεργειών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

Χημικών Μηχανικών (ΑΘΗΝΑ)

ΜΑΛΑΜΑ ΜΑΓΔΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΑΛΓΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων & Τροφίμων (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΜΑΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γεωπονίας (ΒΟΛΟΣ)

ΜΑΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΛΓΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Μηχανολόγων Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΩ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΜΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΝΙΟΥΡΑ ΒΑΛΣΑΜΩ

Χρηματοοικονομικής & Ασφαλιστικής (ΗΡΑΚΕΛΙΟ)

ΜΑΝΙΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ανακαίνισης & Αποκατάστασης Κτιρίων (ΠΑΤΡΑ)

ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΜΕΝΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΡΟΔΟΣ)

ΜΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Κοινωνικής Διοίκησης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Αγροτικής Ανάπτυξης (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Συνεταιριστικών Οργανισμών & Εκμεταλλεύσεως (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΒΟΛΟΣ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Ιατρικών Εργαστηρίων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Πληροφορικής (ΤΕΙ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Γεωλογίας (ΠΑΤΡΑ)

ΜΑΡΙΟΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Αστυφυλάκων

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ

Αγροτικής Ανάπτυξης (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΤΣΚΟΥ ΝΙΚΗ

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΡΟΔΟΣ)

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Πολιτικών Μηχανικών (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ.)

ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Λαϊκής & Παραδοσιακής Μουσικής (ΑΡΤΑ)

ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Αστυφυλάκων

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

Πληροφορικής & Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ

Αγγλικής Φιλολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΕΖΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Αγροτικής Ανάπτυξης (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

Ψυχολογίας (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

Νοσηλευτικής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΕΛΕΚΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ           

Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΕΛΕΚΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΕΡΜΗΣ

Ιατρικής(ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΦΙΝΗ ΡΑΦΑΗΛ

Τουρισμού (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΜΗΛΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Θερμοκηπιακών Καλλιεργειών & Ανθοκομίας (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΜΗΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Επιχειρησιακής Πληροφορικής (ΓΡΕΒΕΝΑ)

ΜΗΤΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΜΗΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ

Πολιτικών Δομικών Έργων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΗΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΗΤΤΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Λογιστικής (ΠΡΕΒΕΖΑ)

ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Επιστημών Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΙΤΕΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Κοινωνικής Εργασίας (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Αστυφυλάκων

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Περιφερειακής Οικονομικής Ανάπτυξης (ΛΙΒΑΔΕΙΑ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Λογιστικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Αστυφυλάκων

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ζωικής Παραγωγής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΚΗΣ

Φυσικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Μηχανολόγων Μηχανικών (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Διατροφής & Διαιτολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΠΑΤΡΑ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Βιομηχανικής Πληροφορικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΤΑΝΙΑ

Μαθηματικών (ΣΑΜΟΣ)

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ  

Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΡΟΔΟΣ)

ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Λογιστικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΟΣΧΟΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΟΣΧΟΒΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΧΑΡΗΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

Χημείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΟΥΛΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΧΙΟΣ)

ΜΟΥΤΣΙΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΓΙΑΖΙΔΟΥ ΑΛΙΝΑ

Τουριστικών Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΚΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Πληροφορικής & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ

Νηπιαγωγών (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Μηχανικών Πληροφορικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΛΟΥΡΗ ΑΝΑΤΟΛΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΠΑΝΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Αγροτικής Ανάπτυξης & Διοίκησης Αγροτικών. Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΝΑΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ    

Νηπιαγωγών (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΠΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Νομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΤΣΕΛΗ ΑΓΓΕΛΟΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΠΡΕΒΕΖΑ)

ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΟΥ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Γεωγραφίας (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΜΠΙΚΟΥ ΟΛΓΑ

Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΠΙΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΙΜΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗ

Μηχανολογίας (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΠΙΤΣΑΧΤΣΙΔΟΥ ΣΑΛΩΜΗ

Οικονομικών Επιστημών (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΝΑ

Φαρμακευτικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΖΩΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΟΥΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΠΡΑΧΙΜΕΤΑΪ ΑΝΙΤΑ

Τεχνολογίας Τροφίμων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΡΟΖΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Αστυφυλάκων

ΜΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΡΟΔΟΣ)

ΜΥΣΕΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Θεολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΥΤΙΓΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γεωλογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

Ιατρικής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Μηχανικών Επιστήμης Υλικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

Πληροφορικής & Επικοινωνιών (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΚΙΚΗ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Διατροφής & Διαιτολογίας (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

Μηχανικών Αυτοματισμού (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΑΡΧΑΤΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Μηχανολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΝΕΡΣΙΣΙΑΝ ΑΡΤΙΟΜ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΝΙΚΑ ΟΛΓΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Πληροφορικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

Κοινωνικής Διοίκησης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Πολιτικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Λογοθεραπείας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Επιστήμης των Υλικών (ΠΑΤΡΑ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Μαθηματικών (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΓΑΠΗ

Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας (ΣΕΡΡΕΣ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Κοινωνικής Διοίκησης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Νομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΧΗ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΛΗ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Χημείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΤΑΜΠΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ

Βιολογίας (ΠΑΤΡΑ)

ΝΤΕΝΤΑ ΜΑΡΙΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΝΤΕΝΤΑ ΟΛΓΑ

Μηχανικών Μεταλλείων & Μεταλλουργών (ΑΘΗΝΑ)

ΝΤΕΝΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Θεολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ

Νομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

Δασολογίας & Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΞΑΦΗ ΕΙΡΗΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΞΕΝΙΔΟΥ ΒΟΥΛΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

Λογιστικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΟΒΑΚΙΜΙΑΝ ΑΝΝΑ

Κινηματογράφου (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΟΒΑΚΙΜΙΑΝ ΕΥΑ

Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΟΡΓΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΟΡΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Πληροφορικής & Επικοινωνιών (ΣΕΡΡΕΣ)

ΟΡΜΑΝΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ

Επιστημών Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

Τουριστικών Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Αστυφυλάκων

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού

ΟΣΕΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Αστυφυλάκων

ΟΣΕΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αστυφυλάκων

ΠΑΓΛΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Νομικής (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

Διαιτολογίας Χαροκοπείου (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Ηλεκτρολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Κτηνιατρικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Ηλεκτρονικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (ΧΑΝΙΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

Ιστορίας (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Χημείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Πληροφορικής Με Εφαρμογές Στη Βιοϊατρική (ΛΑΜΙΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ

Βρεφονηπιοκομίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΝΤΑΧΗ ΙΩΑΝΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Πληροφορικής (ΤΕΙ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Πληροφορικής & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Νηπιαγωγών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

Οικονομικών Επιστημών (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ηλεκτρολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ένδυσης (ΚΙΛΚΙΣ)

ΠΑΠΑΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΞΑΝΘΗ)

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

Μαθηματικών (ΗΡΑΚΕΛΙΟ)

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΡΗΣ

Πολιτικών Έργων Υποδομής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Πολιτικών Δομικών Έργων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Μάρκετινγκ & Διοίκησης Λειτουργιών (ΕΔΕΣΣΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Επιστημών Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

Οδοντιατρικής (Σ.Σ.Α.Σ.) (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ηλεκτρολογίας (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Μηχανικών Αυτοματισμού (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Πληροφορικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Βιολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Αστυφυλάκων

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Μαθηματικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

Φυτικής Παραγωγής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ

Μαθηματικών (ΣΑΜΟΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ

Πολιτικών Μηχανικών (ΞΑΝΘΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Επιστημών Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Πολιτικών Έργων Υποδομής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ

Οικονομικών Επιστημών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 

Δασολογίας & Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ

Επιστημών Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΖΑ

Λογιστικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ

Πολιτικών Δομικών Έργων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Φιλοσοφίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΝΑ

Διοίκησης & Διαχείρισης Έργων (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΙΝΑ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΧΑΝΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΠΗ

Αστυφυλάκων

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΤΙΝΑ

Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΡΟΥΛΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

Βαλκανικών Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΠΑ ΕΛΙΝΑ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

Χημείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Πολιτικών Μηχανικών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ

Τουριστικών Επιχειρήσεων (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

Μουσικών Σπουδών (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΡΠΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΡΠΟΥΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Μηχανολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Βιολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Τηλεπληροφορικής & Διοίκησης (ΑΡΤΑ)

ΠΑΤΑ ΕΡΝΤΟΥΓΚΕΝΑ

Πολιτικών Μηχανικών (ΤΕΙ, ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Αστυφυλάκων

ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

Αστυφυλάκων

ΠΑΤΖΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πληροφορικής (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΠΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γεωλογίας (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Μηχανολογίας (ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

Μηχανικών Αυτοματισμού (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΣΑ

Μηχανικών Πληροφορικής (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Δασολογίας &Φυσικού Περιβάλλοντος (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Νοσηλευτικής (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΧΝΗ ΒΑΓΙΑ

Φυσικοθεραπείας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΧΝΗ–ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΧΝΗ-ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΕΖΗΡΚΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ψυχολογίας (ΣΣΑΣ)

ΠΕΝΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Μηχανικών Πληροφορικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

Γεωγραφίας (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γεωπονίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΕΤΑΛΑ ΚΙΚΗ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΕΤΑΛΑ ΧΡΥΣΑ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΕΤΑΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

Αγροτικής Ανάπτυξης (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΠΕΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Μηχανικών Πληροφορικής (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΚΛΕΙΩ

Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΕΤΡΟΚΙΛΙΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ

Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΙΛΙΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Πολιτικών Μηχανικών (ΤΕΙ, ΠΑΤΡΑ)

ΠΙΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (ΒΟΛΟΣ)

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

Μηχανολόγων Μηχανικών (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΓΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Αστυφυλάκων

ΠΟΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

Τεχνολογίας Τροφίμων (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Δασοπονίας (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Κοινωνιολογίας (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ.)

ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτ. Εκπαίδευσης (ΒΟΛΟΣ)

ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΒΑΓΙΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Ελληνικής Φιλολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΟΡΤΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Μηχανολογίας (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ

Τμήμα Δασολογίας και Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΠΟΥΛΧΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΑ

Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΠΟΥΝΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΟΥΝΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

Μαθηματικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ

Αγγλικής Φιλολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πληροφορικής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Α(ΡΓΟΣ)

ΠΡΟΔΑΝΑ ΕΛΕΝΗ

Διοίκησης Επιχειρήσεων, Αγροτικών Προϊόντων & Τροφίμων (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΠΡΟΔΑΝΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

Μηχανικών Αυτοματισμού (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΠΡΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΥΡΙΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Αστυφυλάκων

ΡΑΚΟΒΙΤΗ ΑΓΑΠΗ

Βιομηχανικής Πληροφορικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΡΑΜΠΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ελεγκτικών & Ασφαλιστικών Εργασιών (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΡΑΠΤΗ ΝΑΝΣΥ

Τεχνολογίας Τροφίμων (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΡΑΤΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Μαθηματικών (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΡΑΦΤΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ

Φυσικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΙΣΤΟΒ ΧΡΗΣΤΟΣ

Κινηματογράφου (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΟΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑ

Πολιτικών Επιστημών (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΡΟΥΠΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Κοινωνικής Διοίκησης (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

Μηχανολόγων Οχημάτων (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών & Πολιτικών Σπουδών (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΚΑΒΑΛΑ)

ΡΩΣΣΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Νομικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

Λογιστική ΤΕΙ Σερρών

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΓΝΗ

Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΛΚΙΣΤΗ

Φαρμακευτικής (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ

Νομικής (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Επιστημών Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΚΑΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΠΡΕΒΕΖΑ)

ΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Πληροφορικής & Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΚΑΣΟΤΡΙΑ)

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ιατρική Θεσσαλονίκης

ΣΑΚΙΣΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΑΛΑΒΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας

ΣΑΛΑΒΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΟΛΟΣ

ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

Ιστορίας & Εθνολογίας Θράκης (Κομοτηνή)

ΣΑΠΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

Αστυφυλάκων

ΣΑΡΑΝΤΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Αξιοπ. Φυσ. Πόρων & Γεωργ. Μηχαν. Γεωπονικό Πανεπιστ. Αθήνας

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

Λογιστική ΤΕΙ Σερρών

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΑΤΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΚΩΝ ΜΑΘ/ΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΣΑΤΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΣΑΤΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Φυσικό Θεσσαλονίκης

ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

ΣΕΚΙΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΕΚΙΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης (Ηράκλειο)

ΣΕΜΠΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ, ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΕΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΙΑΚΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Νοσηλευτική ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Φιλολογικό Κομοτηνής

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΟΛΓΑ

Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

ΣΙΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

Φυσικό Κρήτης

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Λάρισας

ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗ ΚΑΝΕΛΛΑ

Τηλεπληροφορικής & Διοίκησης ΤΕΙ Ηπείρου (Άρτα)

ΣΟΦΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Γεωπονίας Θεσσαλονίκης

ΣΟΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων Θράκης

ΣΟΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΠΘ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

Λογιστική ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΟΠΗ

Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΣΤΑΪΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ–ΗΛΙΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΣΤΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΈΛΣΑ

Κοινωνιολογίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)

ΣΤΑΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΤΑΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΤΑΝΙΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΑΝΙΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ

Λογιστικής & Χρηματ/κής Μακεδονίας (Θεσ/νίκη)

ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΓΕΩΤ/ΓΙΑΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ(ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΑΝΑ (ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)

ΣΤΕΡΓΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)

ΣΤΕΡΓΙΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ

Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νίκης

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Διοικ. Γεωργ. Εκμ/σεων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Αστυφυλάκων

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Γεωπονίας Φυτ. Παραγωγής & Αγροτ. Περ/ντος (Βόλος)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ &ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ(ΣΑΜΟΣ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΤΑΝΙΑ   

Βαλκανικών Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσ/νίκη)

ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΤΟΪΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

Επιστημών Προσχ. Αγωγής & Εκπ/σης Θεσσαλονίκης

ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΟΛΓΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΣΤΥΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

Τμήμα Ανθυποπυραγών

ΤΑΜΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Θεολογίας Θεσσαλονίκης

ΤΑΜΟΥΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΑΝΑΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΔΟΜΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΑΤΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσσαλονίκης

ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΚΙΔΟΥ ΛΕΙΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΤΕΣΣΑΡΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 

Επιστημών Προσχ. Ηλικίας & Εκπ/σης Θεσσαλονίκης

ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Φυσικό Ιωαννίνων

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχανίας Θεσσαλίας (Βόλος)

ΤΖΗΜΗΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Μηχανολογίας ΤΕΙ Σερρών

ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Πληροφορικής & Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών

ΤΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

ΤΗΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΤΗΛΚΕΡΙΔΟΥ ΑΥΓΗ

Μηχ/κών Χωρ/ξίας, Πολεοδομίας & Περ/κής Ανάπτυξης (Βόλος)

ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Οκολογίας & Περιβάλλοντος ΤΕΙ Πάτρας

ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Βιβλιοθηκονομίας & Συστ. Πληροφόρησης ΤΕΙ Θεσ/νίκης

ΤΟΠΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ

Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας

ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ

Πολ. Έργων Υποδομής ΤΕΙ Θεσ/νίκης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας (Αίγιο)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΤΣΑΒΑΧΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

ΤΣΑΓΚΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών Θράκης

ΤΣΑΛΑΖΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΕΜΠΟΡ. & ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)

ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

Αγροτικής Ανάπτυξης Θράκης (Ορεστιάδα)

ΤΣΑΠΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Θεσσαλονίκης

ΤΣΑΠΑΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΤΣΑΠΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ (ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)

ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΒΙΚΥ

Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Σερρών

ΤΣΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Πολιτικών Μηχανικών Θράκης

ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΒΟΥΛΑ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ

Βιολογίας Πάτρας

ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ

Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα)

ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Επιστήμης & Τεχνολογίας Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη)

ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Διαχείρηση Πληροφοριών ΤΕΙ Καβάλας

ΤΣΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ρόδου

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Θεσσαλονίκης

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

Φυσικής Αγωγής Αθλητισμού Θράκης

ΤΣΙΜΠΟΥΣΛΗ ΜΑΓΔΑ

Θεολογίας Θεσσαλονίκης

ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης

ΤΣΙΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)

ΤΣΟΛΑΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΓΡΕΒΕΝΑ)

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ

Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Σερρών

ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή)

ΤΣΟΠΟΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΙΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΥΡΙΤΙΔΟΥ ΖΩΗ

Φυσικό Θεσσαλονίκης

ΦΑΛΙΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Πληροφορικής Ιωαννίνων

ΦΑΣΟΥΛΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΜΑΚ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΑΣΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ

Πληροφορικής & Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών

ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Βιομηχανικής Πληροφορικής ΤΕΙ Καβάλας

ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

ΦΡΑΓΓΙΔΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

Χημείας Θεσσαλονίκης

ΦΡΑΓΓΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ

Παιδ. Δημοτ. Εκπ/σης  Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα)

ΦΡΕΓΓΙΔΟΥ ΒΕΤΑ

Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθηνών

ΦΥΤΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

Βιομηχαν. Σχεδιασμού ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

ΦΩΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

Μηχ/κών Παραγωγής & Διοίκησης Θράκης (Ξάνθη)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ (ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΧΑΡΑ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ( ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΝΕΝΑ

Λογιστική ΤΕΙ Σερρών

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ

Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Δασολογία & Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ

Λογιστική ΤΕΙ Σερρών

ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΡΙΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ

Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης

ΧΑΤΖΗ ΚΙΚΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Ιατρική Θεσσαλονίκης

ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Οικονομικό Θεσσαλονίκης

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αυτοματισμού ΤΕΙ Χαλκίδας

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Διεθνών Οικονομ. Σχέσεων & Ανάπτυξης Θράκης

ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ

Χρηματοοικονομικών Εφαρ. ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΞΑΝΘΗ

Κοινωνικής Διοίκησης Πανεπιστήμιο Θράκης

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΧΕΙΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Λογιστική ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)

ΧΙΩΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

Πληροφορικής & Επικοινωνίας ΤΕΙ Σερρών

ΧΙΩΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Σερρών

ΧΟΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΧΟΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΧΟΥΑΡΕΘ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Πληροφορική Θεσσαλονίκης

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

Αυτοματισμού ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΧΡΥΣΑΦΗ ΜΑΡΙΑ

Γεωτεχνολογίας & Περιβάλλοντος ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Αστυφυλάκων